Sesje świąteczne 2021 – studio

W tym roku będą 2 stylizacje. Jedna jasna w bieli, złocie, srebrze oraz druga ciemna w typowo świątecznych kolorach – brąz, czerwień, zieleń. 

 

Zadbajcie o to, aby Wasze ubrania były wygodne, miękkie, nie krępowały ruchów. Kolory pasujące to: czerwony, zielony, beżowy, kremowy. 

 

 

Czas sesji to 30 min. Jest to czas od Waszego wejścia do wyjścia ze studia.  Przyjdźcie już gotowi, ubrani. Nie traćcie swojego cennego czasu na przebieranie się od stóp do głów.  Bardzo proszę o punktualność oraz o nieprzedłużanie sesji. Spóźniając się na sesje zabieracie czas sobie! 

 

Zadbajcie o spójność strojów. Jeśli wszyscy na wygodnie to wszyscy na wygodnie. Nie ubierajcie się jak na wesele. Garnitury i strojne sukienki zostawcie w szafie. Pomyślcie o butach, bądź gołych stopach. Jeśli chcecie zdjęcia w butach to bardzo proszę o zabranie czystych butów z czystą podeszwą. Nigdy nie wiemy, co mamy na podeszwie, a w miejscu gdzie ktoś stał w butach może później leżeć małe dziecko. 

W studio będzie ciepło, pamiętajcie o tym wybierając ubrania. 

Tutaj znajdują się przykładowe inspiracje dotyczące strojów:

http://joannapawluczuk.pl/index.php/2017/11/15/sesje-swiateczne-stylizacje/

Na jednej sesji może być tylko jedna rodzina. Rodzice + dzieci. Jeśli chcecie zdjęcie z kuzynostwem itp. Takie zdjęcie wykonujemy na końcu jednej sesji i początku drugiej.

Płatność gotówką w dniu sesji. 

W przypadku niepojawienia się na sesji wpłacony zadatek przepada. Jeśli otrzymam informacje o niepojawieniu się wcześniej niż 24h przed sesją, sesje przekładamy na inny dzień.

 

Co po sesji?
W poniedziałek każdy otrzyma na maila link do galerii ze zdjęciami. Wybieracie z nich 5, które mają zostać obrobione. Zdjęcia, które obrobię wydrukuje w formacie 10×15 cm, a wersja cyfrowa będzie do pobrania na zalamo.  Jeśli spodoba się więcej ujęć można dokupić w cenie 30zł/szt łącznie z odbitką. W tym etapie można również zamówić dodatkowe odbitki, kalendarz czy album. Na wybór zdjęć czekam 48h. W przypadku dobrania dodatkowych zdjęć i/lub odbitek czekam kolejne 48h na wpłatę na konto. O kolejności obrobionych zdjęć decyduje data sesji oraz wybór zdjęć i wpłata. Gdy zamówienie nie będzie opłacone sesja spada na koniec kolejki i nie gwarantuje, że zdjęcia będą przed świętami.
Zdjęcia z sesji obrabiam całościowo, nie ma możliwości, że podeśle „tak na szybko” chociaż jedną fotografie. O gotowych odbitkach do odebrania będę pisać w oddzielnej wiadomości. Planowany dzień oddania zdjęć to 15 grudzień. Jeśli będą wcześniej, będę o tym informować.

 

Jak trafić?

Adres studia to ul. Grunwaldzka 2 B29/21. Jestem w mapach Google, pod hasłem Joanna Pawluczuk Fotografia nawigacja powinna doprowadzić bez problemu. Jest to budynek, w którym znajdują się biura giełdy elbląskiej. Pierwszy budynek po prawej stronie, gdy zjedziecie z wiaduktu. Wejście jest od boku budynku. Klatką schodową na piętro, pierwsze drzwi po lewej stronie i korytarzem do pokoju 21.

 

http://joannapawluczuk.pl/index.php/dojazd/

Podobne posty

Dodaj komentarz