Sesje świąteczne – plener

Na 99% tak będzie wyglądać nasze tło do zdjęć plenerowych. Dojdzie do tego czerwony maluch, prezenty, oraz koc i termos z gorącą czekoladą. 

Miejsce znajduje się w Elblągu (Dąbrowa) ul. Bukowa, na samym końcu, za domem nr 7.

Z pogodą bywa różnie, jeśli będą zapowiadane intensywne opady, sesje przełożymy na tydzień później, jeśli będzie duże zachmurzenie, mgła, bez słońca to nic – sesje odbędą się. 

Dwa dni przed sesją będę potwierdzać termin. 

Czas przeznaczony na sesje to 30 min, mam nadzieję, że zajmie nam mniej abyście nie zmarzli. 

Ubrania wybierzcie na luzie. Trapery, jeansy, swetry, kamizelki, czapki, szaliki. Postarajcie się nie mieć kurtek. Tych kilka minut wytrzymacie bez nich jeśli grubo się ubierzecie. Pamiętajcie, aby ubrać się spójnie, żebyście pasowali do siebie. Sesje odbędą się w lesie, nie będzie miejsca, aby się przebrać, załatwić, nie ma tam żadnej toalety. Musicie przyjść gotowi, najedzeni w dobrych nastrojach 🙂 

Podłoże jest miękkie, więc drogie Panie – nie zabierajcie szpilek ani butów na obcasie. Może pojawić się błoto. 

Drogie Panie, może być wilgotno, sprawdźcie jak Wasze włosy wtedy reagują – może warto przygotować stylizacje z czapką?

 

Pomysły na ubrania:

 

 

 

 

 

 

 

 

Płatność gotówką w dniu sesji. 

W przypadku niepojawienia się na sesji wpłacony zadatek przepada. Jeśli otrzymam informacje o niepojawieniu się wcześniej niż 24h przed sesją, sesje przekładamy na inny dzień. W takim przypadku sesja będzie w studio. Sesje w plenerze będą tylko 1 dzień. 

 

Co po sesji?
W poniedziałek każdy otrzyma na maila link do galerii ze zdjęciami. Wybieracie z nich 5, które mają zostać obrobione. Zdjęcia, które obrobię wydrukuje w formacie 10×15 cm, a wersja cyfrowa będzie do pobrania na zalamo.  Jeśli spodoba się więcej ujęć można dokupić w cenie 25zł/szt łącznie z odbitką. W tym etapie można również zamówić dodatkowe odbitki, kalendarz czy album. Na wybór zdjęć czekam 48h. W przypadku dobrania dodatkowych zdjęć i/lub odbitek czekam kolejne 48h na wpłatę na konto. O kolejności obrobionych zdjęć decyduje data sesji oraz wybór zdjęć i wpłata. Gdy zamówienie nie będzie opłacone sesja spada na koniec kolejki i nie gwarantuje, że zdjęcia będą przed świętami.
Zdjęcia z sesji obrabiam całościowo, nie ma możliwości, że podeśle „tak na szybko” chociaż jedną fotografie. O gotowych odbitkach do odebrania będę pisać w oddzielnej wiadomości. Planowany dzień oddania zdjęć to 16 grudzień. Jeśli będą wcześniej, będę o tym informować.

 

Kochani!

Jesteśmy teraz w trudnym czasie pandemii. Jeśli ktokolwiek z Was kilka dni przed sesją miał kontakt z zarażoną osobą, przebywa na kwarantannie to proszę o informacje oraz nie przychodzenie na sesje. Pamiętajcie, że jeśli mnie zarazicie to zamkną nie tylko mnie, ale i 30 innych rodzin, którym będę robić sesje świąteczną. Bądźmy odpowiedzialni! Nikt z nas nie chce być chory. 

Podobne posty

Dodaj komentarz