Sesja urodzinowa

Pierwsze urodziny są niezwykle ważne, dlatego warto udokumentować ten etap życia na zdjęciach. Studio jest wyposażone w ubrania oraz akcesoria związane z roczkiem. Oczywiście można zabrać swoje ubranie. Taką sesje najlepiej wykonać miesiąc przed urodzinami, aby gotowe zdjęcia podarować bliskim na spotkaniu przy torcie. Jeśli jednak nie zależy Wam na takim prezencie dla bliskich taką sesje można wykonać w każdym momencie. Czasem nawet 3 miesiące po urodzinach.
Nie tylko pierwsze urodziny są ważne, każde kolejne również! Uważam, że raz w roku trzeba wybrać się do fotografa i wykonać pamiątkowe ujęcie, a urodziny są do tego świetną okazją!
Godzinę sesji należy umówić tak, aby była jak najlepsza dla dziecka, które powinno być wyspane i najedzone. W sytuacji, w której dziecko źle się czuje, gorączkuje, ząbkuje, ma wysypkę lub katar odwołujemy sesję i przenosimy ją na inny termin! Zawsze najważniejsze jest zdrowie i komfort malucha.

WAŻNE INFORMACJE

Wszystkie sesje odbywają się w moim studio fotograficznym mieszczącym się w Elblągu.
Sesje odbywają się w dni robocze (od poniedziałku do piątku), w godz. 10.00 – 15.00. Możliwość sesji po 15.00 w poniedziałki, wtorki i czwartki.

Rezerwacji sesji najlepiej dokonać z min. 3– 4 tygodniowym wyprzedzeniem.

Rezerwacja wymaga wpłaty zadatku w wysokości 50 zł. Przelewu należy dokonać w ciągu 2 dni od ustalenia daty spotkania. Pozostała część płatności w dniu sesji.

O wszelkich zmianach terminu sesji proszę informować najpóźniej 2 dni przed ustaloną datą spotkania.