Sesja dziecięca

Dzieci rosną za szybko, więc należy im robić jak najwięcej zdjęć by żadna chwila i etap ich życia nie przepadł. Jednak jeśli spóźniliście się na sesje noworodkową i maluszek ma już 5 tygodni to zachęcam do poczekania i umówienia się, gdy skończy 3 miesiące. Wtedy będzie już samodzielnie trzymać główkę, jest więcej możliwości stylizacji i przy dobrej współpracy taką sesję możemy zrobić w mniej niż 30 minut! Należy tylko działać szybko póki maluch się nie znudzi i nie będzie miał dość.
Po skończeniu 3 miesięcy przez dziecko każdy wiek jest dobry na sesje oraz każdy etap życia ma swoje prawa, które trzeba wziąć pod uwagę i dopasować się do nich.
Godzinę sesji należy umówić tak, aby była jak najlepsza dla dziecka, które powinno być wyspane i najedzone. W sytuacji, w której dziecko źle się czuje, gorączkuje, ząbkuje, ma wysypkę lub katar odwołujemy sesję i przenosimy ją na inny termin! Zawsze najważniejsze jest zdrowie i komfort malucha.

WAŻNE INFORMACJE
Wszystkie sesje odbywają się w moim studio fotograficznym mieszczącym się w Elblągu.
Sesje odbywają się w dni robocze (od poniedziałku do piątku), w godz. 10.00 – 15.00. Możliwość sesji po 15.00 w poniedziałki, wtorki i czwartki.

Rezerwacji sesji najlepiej dokonać z min. 3– 4 tygodniowym wyprzedzeniem.

Rezerwacja wymaga wpłaty zadatku w wysokości 50 zł. Przelewu należy dokonać w ciągu 2 dni od ustalenia daty spotkania. Pozostała część płatności w dniu sesji.

O wszelkich zmianach terminu sesji proszę informować najpóźniej 2 dni przed ustaloną datą spotkania.